Size bir telefon kadar yakınız
0 531 274 24 02
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Bahar Temizlik Ürünleri; 1973 yılında Karacabey’de kurulan imalathanesinde temizlik ürünleri üretimi ile faaliyete geçerek, “Tuz Ruhu, Çamaşır Suyu, Krem ve Sıvı Bulaşık Deterjanı” ürünlerini ilk olarak tüketiciyle buluşturmuştur. İlerleyen yıllarda ürün portföyünü genişleterek “Genel Yüzey Temizleyiciler üretimine de başlamış ve bugünkü geniş ürün portföyüne ulaşmıştır.

Bahar Temizlik Ürünleri; %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir firma olarak, Bursa ve bölgesinin temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimi yapan bir firmadır. Günümüz toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikaları eşliğinde, dürüst, istikrarlı çalışma, kaliteden ödün vermeden, tüketicinin güvenini kazanarak 47. Yılımızı doldurmanın vermiş olduğu mutluluk ile daima gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek hep daha iyisini yapmayı prensip edinmiş bulunuyoruz.

MİSYONUMUZ:

Kişisel ve ev bakım ürünleri alanında ülkenin en başarılı ve en iyi şirketleri arasında yer almak ve ülke ekonomisine üst düzey katkı sağlamak. Müşterilerimize daima en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ:

İnsan sağlığına ve doğaya saygılı ürünler üreterek, dünya çapında tüketiciler tarafından tercih edilen büyük bir marka olmaktır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ:

* Dürüstlük ve Şeffaflık

* Güvenilirlik

* Sorumluluk Bilinci

* Kendine ve Başkalarına Saygı

* Başarıya Odaklılık

* Sürekli Gelişime Açık Olmak

BİZİ FARKLI KILAN:

* Güven

* Tecrübe

* Kalite

* Verimlilik

* Özgün ve Yenilikçi Hizmet Anlayışı

* Azimli ve Çalışkan Kadro

* Hızlı ve Kolay Aksiyon Alabilmek